4825
kez oynandı
./5
puan
kategori
08.01.2013
eklendi
bil
Reklam

Sayı Avı Resmi :
Sayı Avı
Sayı Avı Oyunu Oyna
Sayı Avı Favorilerine Ekle
Sayı Avı Oyununu İndir
1 puan 2 puan 3 puan 4 puan 5 puan
Oyun Detayı
Açıklamalar

Çocuklarınız genelde oyun oynamak için çok ısrar eder.Çoğu anne babanın düşüncesi oyunların çocuğunu olumsuz etkilediğidir.Bu oyun okul öncesi eğitim için ideal bir oyundur.Çocuğunuz oyunu oynarken aynı zamanda bilinçaltına bazı şeyleri yerleştirmiş olacak.Oyunda balonların içinde sayılar ve başka cisimler yukarıya doğru çıkmaya başlıyor.Amaç içinde sayı olan balonları patlatıp puan kazanmak. Çocuğunuz böyle bir oyun oynadığı zaman hem balonlar patlarken eylencek hemde gördüğü sayılar aklında kalıcı olacak ve ilerde matematikte faydasını görecektir.Oyun Mouse la oynanmaktadır. İyi eylenceler…


Değerli beyin jimnastiği yapmayı seven arkadaşlar. Burada eğitim ve öğretim dünyasının temellerinden olan çıkarma, çarpma, bölme ve toplama gibi temel işlemler ile alakalı paylaşımlara yorumlarla eşlik ederseniz kalite bakımından en iyiyi yakalamak için ipuçlar edinmiş oluruz. Aynı kategoriden başka paylaşımlar için Matematik buradan ana kategoriyi ziyaret edin.
Yorum Yapma ve Okuma Alanı
İsim :
Sağdaki Kodu Giriniz :
Yorumunuz :
güvenlik

- Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmaz.
- Konular her yoruma açıktır.
yorumlar
Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
Benzer Oyunlar
Copyright © 2012 MatematikOyunlari1.Com
Google+ sayfası - Facebook sayfası - Gizlilik İlkesi - Hakkımızda - Reklam

Matematik Oyunları adresimizde oynadığınız oyunların tüm yayın hakları yapımcılarına aittir.


Riyaziye ve cebir hatta aritmetik konusunda uzmanız istatistiklerimize bakınız. Büyük, küçük herkese matematiği sevdirdiysek ne mutlu bize.

twitle